تماشا و دانلود فیلم سینمایی تسخیرناپذیران – The Untouchables

تسخیرناپذیران (The Untouchables) فیلمی آمریکایی اثر برایان دی پالما است. بازیگرانی همچون رابرت دنیرو و شون کانری و کوین کاستنر در آن نفش آفرینی می‌کنند.
این فیلم از دیدگاه بسیاری از منتقدان یکی از شاهکارهای دهه هشتاد میلادی است. از نقاط قوت تسخیرناپذیران می‌توان به کارگردانی بی نظیر آن اشاره کرد.
بازی در این فیلم نقطه پرتابی برای بازیگرانی همچون کوین کاستنر و اندی گارسیا بوده‌است. کوین کاستنر پس از این فیلم به ستاره‌ای بسیار محبوب بدل شد و سه سال بعد از بازی در تسخیرناپذیران موفق به دریافت جایزه اسکار برای نقش آفرینی در فیلم با گرگ‌ها می‌رقصد شد و اندی گارسیا هم پس از بازی در این اثر به ستاره‌ای قدرتمند بدل گشت.
آنچه در این فیلم بیش از همه جلب نظر می‌کند بازی خیره‌کننده دنیرو و کانری است که بر بازی دیگران سایه افکنده‌است. شون کانری بخاطر بازی در این فیلم موفق به کسب جایزه اسکار گشت.
این فیلم پس از سی سال چنان محبوبیتی کسب کرده‌است که دی پالما تصمیم دارد قسمت دوم تسخیرناپذیران را با حضور نیکلاس کیج بسازد.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.9

تاریخ انتشار : 1987

مدت زمان : 119 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

داستان تسخیرناپذیران درباره “الیوت نس” مامور فدرالی است که تیمی برای دستگیری رئیس مافیای شیکاگو “آل کاپون” در سال 1920 دور هم جمع کرد…

The Untouchables - تسخیرناپذیران
The Untouchables – تسخیرناپذیران

دوستان حتماً سعی کنید به فیلمها امتیاز دهید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (6 votes, average: 5.00 out of 5)

Loading...

 

 

 

 

نظر بدهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

حمایت مالی از سایت